ZMIĘKCZACZ WODY NORTHWAY

Kompaktowy zmiękczacz wody Northway to nowoczesny, oszczędny system najwyższej klasy. Zmiękczacz Northway usuwa jony magnezu i wapnia. Sole te są trudno rozpuszczalne w wodzie i w postaci złogów kamienia powodują awarię urządzeń domowych. Tylko zmiękczacze wody najwyższej klasy gwarantują miękką wodę. Dzięki instalacji systemu Northway dostarczasz całemu gospodarstwu domowemu wodę o najwyższej jakości, bez zbędnego osadu kamienia. Profesjonalne urządzenie uwalnia Cię od problemu osadów z kamienia w całym domu, poprawia kondycję skóry i włosów, a także wpływa na ochronę sprzętów domowych przed przedwczesnym zniszczeniem.

System zapewnia miękką wodę w gospodarstwie domowym, oszczędność czasu, pieniędzy i energii, wydłużenie żywotności urządzeń domowych, zmniejszenie zużycia środków chemicznych, łatwość w obsłudze dzięki intuicyjnemu oprogramowaniu, sztućce oraz naczynia są bardziej błyszczące, pozbawione smug, gładka skóra bez podrażnień, przyjemne w dotyku włosy, zachowanie miękkości i intensywnych barw tkanin oraz poprawa walorów smakowych i zapachowych wody. Montuje się go na głównym przyłączu instalacji wodnej.

Urządzenie ma nowoczesny elektroniczny sterownik z kolorowym wyświetlaczem. Pozwala on w pełni monitorować pracę systemu. Zmiękczacz Northway posiada regenerację systemu – kilkuetapowa regeneracja, która pozwoli na odzyskanie częściowej mocy i kontynuowanie pracy zmiękczacza, zawór mieszający – pozwala regulować poziom twardości wody wychodzącej z urządzenia, wielojęzyczne menu, tryb wakacyjny – przycisk, który uruchamia tryb oszczędzania, dzięki czemu oszczędza wodę, energię oraz ilość tabletek, sterownik z kolorowym cyfrowym wyświetlaczem, nowoczesny design. Do głównych zalet należy również fakt, że systemy NORTHWAY zużywają dużo mniej soli oraz wody podczas regeneracji, co w znacznym stopniu przekłada się na oszczędności i korzystnie wpływa na środowisko, w którym żyjemy. Systemy zmiękczające NORTHWAY to najlepsze rozwiązanie dla domu, instytucji użyteczności publicznej lub firmy! Wysokiej jakości materiały, użyte do produkcji systemu gwarantują długą i bezawaryjną pracę urządzenia. Nowoczesna technologia zapewnia oszczędność wody aż do 65% w porównaniu z innymi urządzeniami. Montuje się go na głównym przyłączu instalacji wodnej.