System Hidrobox łączy innowacyjną technologię z unikalnym designem.

Jest to kompaktowe, dyskretne oraz zaawansowane technologicznie urządzenie, które profesjonaliści nazywają prywatnym źródełkiem czystej wody.

Hidrobox jest systemem opartym na zjawisku odwróconej osmozy.

Membrana Green Filtr oparta na metodzie Filmtec jest obecnie najskuteczniejszą metodą pozyskiwania wysokiej jakości wody, wykorzystującą naturalne procesy, bez użycia żadnych chemikaliów.

Zasada działania Membrany Green Filtr jest identyczna z procesami, które zachodzą w organizmie człowieka. Woda jest filtrowana poprzez zjawisko odwróconej osmozy. Pozwala ono uzyskać krystalicznie czystą wodę niezbędną dla równowagi naszego ciała, usuwając z niej wszystkie niebezpieczne dla zdrowia zanieczyszczenia. Membrana Green Filtr jest Certyfikowana przez Down Chemical i posiada znak jakości NSF.

Dzięki wodzie z Hidrobox możemy cieszyć się źródłem czystej i zdrowej wody w zaciszu własnego domu. Zachowuje ona naturalny smak gotowanych potraw. Przygotowane na bazie krystalicznej wody napoje, kawy, herbaty oraz napary posiadają wyjątkowe walory smakowe.

System Hidrobox pozwala zapomnieć raz na zawsze o zakupie, transporcie i przechowywaniu butelkowanej wody. Dzięki temu cała rodzina oszczędza swój czas i pieniądze.

Woda z Hidrobox znajduje zastosowanie w całym gospodarstwie domowym. Zapewnia bezpieczeństwo dzieci i niemowląt, chroniąc przed spożyciem w w napojach i pokarmach niepożądanych substancji, takich jak bakterie, wirusy, azotany itp.

Korzystaj z zalet czystej wody podczas wszystkich czynności dnia codziennego, takich jak mycie zębów, przechowywanie soczewek kontaktowych, przygotowywanie kostek lodu, podlewanie kwiatów i roślin, pojenie zwierząt domowych, napełnianie akwarium lub żelazek i urządzeń parowych…

Ergonomiczna, kompaktowa i higieniczna konstrukcja sprawia, że System Hidrobox jest produktem najwyższej jakości.

BUDOWA:
– Filtr sendymentacyjny
– Filtr z węgla aktywowanego
– Membrana Green Filtr
– Filtr węglowy końcowy
– Mineralizator
– 3 LATA GWARANCJI
Wymiary (wysokość x szerokość x głębokość) 430 x 260 x 430 mm.

CERTYFIKATY