DYSTRYBUTORY DO FIRM

Nowoczesny dystrybutor wody COLUMBIA z systemem filtrującym odwróconej osmozy to wygodna, szybka i ekonomiczna metoda, aby zapewnić pracownikom i klientom czystą wodę o wybranej temperaturze. Ekskluzywny wygląd i niezawodna Europejska jakość firmy Puricom sprawia, że jest to jeden z najnowocześniejszych i najlepszych dystrybutorów oferowanych na rynku. Idealny do pomieszczeń użyteczności publicznej, jak również do indywidualnych domów i mieszkań. Urządzenie dostarcza wodę gorącą, zimną oraz o temperaturze pokojowej, umożliwiając parzenie kawy i herbaty oraz schłodzonej wody.

Najnowszy model dystrybutora wyposażony jest w najwyższej jakości filtrację wody systemem odwróconej osmozy. Poprzez pięciostopniową filtrację, a także membranę osmotyczną usuwane są z wody szkodliwe związki, bakterie, nieprzyjemny smak i zapach. Ponadto niskie zużycie prądu zapewnia niskie koszty eksploatacji. W odróżnieniu od urządzeń butlowych dostarczają nieustannie wysokiej jakości czystą i zdrową wodę za pomocą zintegrowanych systemów odwróconej osmozy. Przez cały rok 24 godziny na dobę w zależności od potrzeby dają orzeźwiającą, chłodną wodę w letnie upały, zimą do napojów owocowych lub gorącą do przyrządzania herbaty i kawy.

Dystrybutory są higienicznymi i estetycznymi urządzeniami które, oczyszczają wodę z zanieczyszczeń chemicznych bakteriologicznych, jak również chloru i wolnych gazów powodujący zły smak i zapach wody. W urządzeniu zamontowany jest wysokiej jakości system odwróconej osmozy wraz ze zbiornikami na wodę. Unikalna konstrukcja, smukła stylistyka i niewielkie rozmiary zapewniają najwyższą estetykę montażu. Wystarczy podłączenie do źródła wody zasilającej oraz do kanalizacji. Nowoczesna i funkcjonalna obudowa, została zaprojektowana z myślą o prostocie obsługi oraz konserwacji. Bezbutlowy dystrybutor filtrujący wody, to ponad 5-krotnie niższy koszt użytkowania w porównaniu do wynajmu dystrybutora z wymiennymi butlami.